lc

 Banner
 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Vitajte na stránke Lions Club Bratislava BONA FIDE

Naša pomoc pre Dodka

Jožko má nové auto aj vďaka lionom!

Náš klub Bona Fide Bratislava už dlhšiu dobu podporuje niekoľko detí zo Základnej školy internátnej pre slabozrakých a nevidiacich, na Svrčej 6 v Bratislave.

Príbeh Jožka Blaška nás všetkých chytil za srdce a dlho sme neváhali, keď sme boli požiadaní, aby sme prispeli na auto pre neho a jeho mamu.

Jožko je veľmi milý a rozumný chlapec, pohybuje sa len na vozíčku, je takmer úplne nevidiaci a jeho obetavá mama ho vozí skoro každý deň do školy autobusom a vlakom, pričom 2x prestupuje.  Jožko chodí do školy veľmi rád, najviac sa mi páči geografia, hlavne poznatky o Slovensku, ktoré práve v tomto školskom roku preberajú.

Sme naozaj veľmi radi, že aj vďaka nášmu 1000€ príspevku, bude jeho cestovanie za vzdelaním oveľa pohodlnejšie.

 

 

 

Bowlingový turnaj o putovný pohár

 

Dňa 30.5.2017 v čase od 18.30 - 19.30 hod. sa po našom pracovnom stretnutí klubu  koná bowlingový turnaj o putovný pohár medzi jednotlivými klubami. Uvidíme, kam poputuje putovný pohár v tento krásny slnečný deň.

Tešíme sa na všetkých.

LC Bratislava BONA FIDE

 
mapa

XXV. konvent Karlovy Vary

v  dňoch 19.-21.5.2017 sa konal v Karlových Varoch XXV. konvent LC districtu 122. Okrem pracovnej časti bol pripravený pre všetkých účastníkov aj bohatý sprievodný program. Navštívili sme porcelánku THUN, prehliadli sme si  múzeum Becherovky – ochutnali niekoľko druhov, z  tzv. 15 prameňov  Karlových Varov, ktoré nie je  možné zakúpiť  v klasickom obchode.  Prezreli sme si motýliu farmu, navštívili rozhľadňu DIANA v Karlových Varoch  a prezreli sme si aj pekný hrad Loket. Naplnený peknými zážitkami sme sa rozlúčili s hostiteľským mestom a plní sily pomáhame ďalej....

We serve

LC Bratislava BONA FIDE

 

Strana 6 z 18