lc

 Banner
 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Vitajte na stránke Lions Club Bratislava BONA FIDE

Sadenie stromčekov 2015

Dňa 18.4.2015  sme  spolu s deťmi z detských domovov  strávili  príjemný deň pri výsadbe stromčekov v projekte ZELENÁ PLANÉTA, ktorej 4 . ročník zorganizoval  LC Bratislava BONA FIDE SLOVENSKO  na MALOM JAVORNÍKU v Bratislave Rači. Táto akcia sa všetkým zúčastneným páčila, deti si vyskúšali sadiť stromčeky pod dohľadom skúsených lesníkov, ktorí vysvetlili ako postupovať pri sadení, ako vyhĺbiť jamku a strom zasadiť do správnej  hĺbky. Prežili sme spolu pekný deň a veríme, že sa nám spolu s deťmi podaril nádherný skutok, premeniť kúsok lesa na pôvabný kus zeme. Doposiaľ sme vysadili 14.675 sadeníc na cca 4 ha.

 

 

TU sú obrázky

 

Martin Rafaj novým Chairmanom pre výmenu mládeže za Česko-Slovenský distrikt

Máme dobrú správu - pre nasledovné obdobia sa náš člen Martin Rafaj stal novým Chairmanom (zmocnencom) pre celosvetovú výmenu mládeže za Česko-Slovenský D122. Zraz európskych zmocnencov pre výmenu mládeže v roku 2014 bude v Istanbule v termíne 31.10. - 02.11. 2013.

 

Výstup na Ďumbier

Výstup na Ďumbier, ktorého 13. ročník tradične usporadúva LC Brezno a ktorého sa zúčastnila naša sekretárka klubu Yvette Ševčíková. Fotky nájdete v našej fotogalérii.

 

Strana 15 z 18