Bowlingový turnaj

Email  Tlač  PDF

Bowlingový turnaj o putovný pohár 2019

Dňa 12.3. 2019 sa stretli bratislavské kluby na obľúbenom jarnom turnaji  bratislavských lionských klubov  v bowlingu,  ktorý sa konal  o 18.30 hodine po našom riadnom rokovaní  v BNC Turbínova 1 v  Bratislave,  formou tímovej hry na dvoch dráhach. Výťažok zo štartovného bol použitý na charitatívne  aktivity Lions klubu Bratislava BONA FIDE. Nesmierne sme sa potešili a srdečne sme privítali na turnaji okrem past guvernéra aj  súťažiacich z lions klubu v Martine, ktorí sa našej akcie zúčastnili prvýkrát a dobehli na ňu rovno z polikliniky v Karlovej Vsi,  kde ako lioni boli preventívne  merať cukor a tlak. Všetci zúčastnení si  túto akciu pochvaľovali aj napriek tomu, že nie každý sa stal v napínavom turnaji  víťazom.

Tým, ktorí vyhrali srdečne  blahoželáme a všetkým prítomným ďakujeme za príjemne strávené chvíle a podporu.

We serve

Aktualizované ( Štvrtok, 04 Apríl 2019 19:52 )