Zelená planéta 2019

Email  Tlač  PDF

Lions club  Bratislava BONA FIDE  Vás všetkých, milí priatelia, srdečne pozýva stráviť príjemný deň pri výsadbe  stromčekov  v projekte Zelená planéta, ktorého 8.ročník organizujeme  dňa 6. apríla 2019 na Malom Javorníku  v Bratislave Rači. Zase budeme mať možnosť sa po roku stretnúť  nielen s prírodou Malých Karpát, ale aj našími malými aj väčšími kamarátmi a ich učiteľmi zo Svrčej aj z Biskupíc, aj s kreatívnymi  lesníkmi, ktorí si opäť pripravia pre nás nielen kopec zaujímavých hier a prekvapení, ale pripravia  aj vatru, kde si budeme môcť na záver výsadby stromčekov poopekať rôzne dobroty,  s príjemným pocitom z vydareného dňa a pocitom dobre vykonanej práce, ktorá mala zmysel, pretože  bude aspoň malým  prínosom pre našu veľkú planétu.

Tešíme sa na Vás všetkých.

S pozdravom

We serve