Daruj 2%

Sme dobrovoľnícka organizácia LIONS CLUB Bratislava BONA FIDE. Toto občianske združenie bolo založené v roku 2001. Aktívne sa venujeme dobrovoľníckej činnosti a pomáhame vo viacerých oblastiach v našom voľnom čase. Zameriavame sa najmä na pomoc nevidiacim a slabozrakým ľuďom. Tento rok nám môžete prispieť Vašimi 2% z dane. Formulár s údajmi nájdete tu

Naše motto je WE SERVE - SLÚŽIME.

Príklady našich aktivít:
Zber použitých okuliarov pre krajiny tretieho sveta. Meranie zraku deťom v predškolskom veku. Podpora detí - diabetikov zo sociálne slabých rodín. Meranie cukru v krvi - podpora diagnostiky cukrovky u dospelých. Projekt Zelená planéta - zalesňovanie Bratislavy.

Prečo darovať 2% práve nám:
Chceme plynulo pokračovať v našich tradičných projektoch v prospech ľudí v núdzi - nevidiacich, diabetikov, zdravotne postihnutých. Chceme naďalej vysádzať stromy. Váš príspevok nám pomôže napĺňať naše poslanie!

Ďakujeme!